Nashville Predators - Detroit Red Wings (PREVIEW)

previewreviewvideosestavy

(2. vzájemný zápas sezóny 2018/19)


Začátek zápasu: 13. 02. 2019 v 02:00 SEČ
NSH DET

Poslední zápasy týmu Nashville Predators
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
13. 02. 2019 02:00Nashville PredatorsNSH-DETDetroit Red Wings2:3PreviewReviewVideo
10. 02. 2019 18:30Nashville PredatorsNSH-STLSt. Louis Blues4:5pPreviewReviewVideo
09. 02. 2019 20:00St. Louis BluesSTL-NSHNashville Predators3:2PreviewReviewVideo
08. 02. 2019 02:00Nashville PredatorsNSH-DALDallas Stars3:2pPreviewReviewVideo
06. 02. 2019 02:00Nashville PredatorsNSH-ARIArizona Coyotes5:2PreviewReviewVideo

Poslední zápasy týmu Detroit Red Wings
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
13. 02. 2019 02:00Nashville PredatorsNSH-DETDetroit Red Wings2:3PreviewReviewVideo
10. 02. 2019 21:00Chicago BlackhawksCHI-DETDetroit Red Wings5:2PreviewReviewVideo
09. 02. 2019 19:00Buffalo SabresBUF-DETDetroit Red Wings3:1PreviewReviewVideo
08. 02. 2019 01:30Detroit Red WingsDET-VGKVegas Golden Knights3:4PreviewReviewVideo
03. 02. 2019 01:00Ottawa SenatorsOTT-DETDetroit Red Wings0:2PreviewReviewVideo

Vzájemné zápasy
ZačátekDomácí-HostéVýsledekPreviewReviewVideo
05. 01. 2019 01:30Detroit Red WingsDET-NSHNashville Predators4:3pPreviewReviewVideo
21. 02. 2018 01:30Detroit Red WingsDET-NSHNashville Predators2:3PreviewReviewVideo
18. 02. 2018 02:00Nashville PredatorsNSH-DETDetroit Red Wings1:3PreviewReviewVideo
05. 02. 2017 02:00Nashville PredatorsNSH-DETDetroit Red Wings0:1PreviewReviewVideo
22. 10. 2016 01:30Detroit Red WingsDET-NSHNashville Predators5:3PreviewReviewVideo
27. 12. 2015 02:00Nashville PredatorsNSH-DETDetroit Red Wings2:3PreviewReviewVideo
06. 12. 2015 01:00Detroit Red WingsDET-NSHNashville Predators5:4pPreviewReviewVideo
28. 02. 2015 21:00Nashville PredatorsNSH-DETDetroit Red Wings3:4PreviewReviewVideo
18. 01. 2015 01:00Detroit Red WingsDET-NSHNashville Predators5:2PreviewReviewVideo
31. 12. 2013 02:00Nashville PredatorsNSH-DETDetroit Red Wings6:4PreviewReviewVideo

Statistiky základní části

Tabulkové srovnání týmů
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O HOME ROAD L10 STRK
NSH Nashville Predators583320571180:1516-51-129-2918-10-115-10-45-52L
DET Detroit Red Wings562128749156:1869-72-526-3011-13-410-15-35-53L

Tabulkové srovnání týmů DOMA
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
NSH Nashville Predators29181013789:693-11-015-144-61L
DET Detroit Red Wings28111342680:855-41-315-133-71L

Tabulkové srovnání týmů VENKU
TEAM GP W L OTL PTS GF : GA OT SO U/O L10 STRK
NSH Nashville Predators29151043491:823-40-114-156-41L
DET Detroit Red Wings28101532376:1014-31-211-173-72L


Legenda k tabulkám týmů

Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
17524Nashville Predators NSH-DET Detroit Red Wings49141828

Tipovali, že vyhraje Nashville Predators (-1)
abonentaveomarbarsa14benourburneyctibor88dave81
dilitdindafiheforward01funesgasstgolo
hromecharlica62ignac75inanajarynjindrich73
juventus1kerrykinghanskorikrab88lkwfahrermachy
maly.petkomarimatys1979m.beranekmilan49milan52milan66
moogmtlondisondonondr0idpackova.ivetpaul68
petepetrssonpetterson76putenkarichkobsilvia7tatulda

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
popelka

Tipovali, že vyhraje Detroit Red Wings (+1.5)
francoahojanjoe33mik848

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
benourdave81dilitfrancoahojanhromeica62
jarynkorimachymaly.petkomoogmtlondis
ondonpaul68putenkasilvia7

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
abonentbarsa14burneyctibor88dindafiheforward01
funesgasstcharljoe33juventus1kerrykinghans
krab88lkwfahrermarimatys1979m.beranekmik848milan49
milan52ondr0idpackova.ivetpetrssonpetterson76richkobtatulda

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

TORTOR-WSHWSH01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
FLAFLA-CARCAR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NJDNJD-OTTOTT01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NYRNYR-MINMIN01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
PITPIT-SJSSJS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
MTLMTL-PHIPHI01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
TBLTBL-BUFBUF01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
NSHNSH-LAKLAK02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-STLSTL02:30(-:-, -:-, -:-)Preview
EDMEDM-NYINYI03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VANVAN-ARIARI04:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 22. 02. 2019 01:00
TORTOR-WSHWSH01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 22. 02. 2019 04:00
VANVAN-ARIARI04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
TORTOR - WSHWSH2760424
FLAFLA - CARCAR101111179
NJDNJD - OTTOTT24701017
NYRNYR - MINMIN20751315
PITPIT - SJSSJS11147424
MTLMTL - PHIPHI17771116
TBLTBL - BUFBUF3030423
NSHNSH - LAKLAK2940198
DALDAL - STLSTL41613207
EDMEDM - NYINYI84201611
VANVAN - ARIARI15116720

Narozeniny hráčů

21.02.Rolston, Brian46 let
21.02.Smyth, Ryan43 let
21.02.Vandermeer, James39 let
21.02.Wisniewski, James35 let
21.02.Byers, Dane33 let
21.02.LAKMuzzin, Jake30 let
21.02.COLCole, Ian30 let
21.02.Grachev, Evgeny29 let
21.02.Tedenby, Mattias29 let
21.02.Toews, Devon25 let
21.02.Zboril, Jakub22 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

18.01.STLPerron- horní část těla
17.01.NSHRinaldo- nespecifikováno
14.01.NJDNoesen- dolní část těla
12.01.PHINeuvirth- dolní část těla
09.01.CHICrawford- horní část těla
06.01.NSHSalomaki- horní část těla
04.01.CARStaal- horní část těla
>> všechna zranění

Nejnovější komentáře

17.01.2019 09:02 - kinghans - Zajímavé čtení, pane redaktor :-) [Článek: Statistika nuda je, má však cenné údaje?]
19.12.2018 08:27 - Tomáš David - NHLportal.cz - Dobrý den, omlouváme se za nízkou aktivitu v posledních 3-4 dnech, v nejbližšíc... [Hlavní diskuze]
18.12.2018 19:28 - jjaarroo - preferoval by som viacej zaujímavých článkov, rád tu chodím, rád si prečítam ale... [Hlavní diskuze]
06.12.2018 17:28 - Tomáš David - NHLportal.cz - Vážený fanoušku, velmi děkujeme za Váš zájem o náš článek a započatou diskuzi. ... [Článek: Jak se bude jmenovat? Kdy bude hrát? Vše potřebné o klubu ze Seattlu!]