Winnipeg Jets - Montreal Canadiens (REVIEW)

previewreviewvideosestavy

(1. vzájemný zápas sezóny 2017/18)


Začátek zápasu: 05. 11. 2017 v 00:00 SEČ
Bell MTS Place
(diváků: 15321)
4 WPG po prodloužení

MTL 5

FINAL1. třetina2. třetina3. třetinaprodloužení
WPG1120
MTL1121
Po třetinách1:12:24:44:5

Počet střel1. třetina2. třetina3. třetinaprodloužení
WPG8483
MTL1716134
Po třetinách8:1712:3320:4623:50

STATISTIKY PIM PŘESILOVKY HITY BULY GVA TKA BKS
WPG223/32546.9%20512
MTL63/61153.1%768

Přehled gólů

1. třetina
10:44WPG1:0videoStř. příklepemPPG: Patrik Laine (6)A: Blake Wheeler (12)A: Dustin Byfuglien (8)
19:18MTL1:1videoTeč, DorážkaPPG: Andrew Shaw (2)A: Jonathan Drouin (8)A: Max Pacioretty (2)
2. třetina
02:55MTL1:2videoStř. zápěstímPPG: Andrew Shaw (3)A: Shea Weber (7)A: Max Pacioretty (3)
17:16WPG2:2videoStř. zápěstímG: Andrew Copp (2)A: Brandon Tanev (1)
3. třetina
04:25WPG3:2videoStř. zápěstímPPG: Nikolaj Ehlers (8)A: Tyler Myers (3)A: Jacob Trouba (5)
06:39WPG4:2videoStř. zápěstímPPG: Blake Wheeler (5)A: Dustin Byfuglien (9)
08:17MTL4:3videoStř. zápěstímG: Tomas Plekanec cze (3)A: Brendan Gallagher (5)
15:16MTL4:4videoStř. zápěstímG: Jeff Petry (2)
prodloužení
03:07MTL4:5videoStř. příklepemPPG: Max Pacioretty (5)A: Alex Galchenyuk (1)A: Shea Weber (8)

Přehled vyloučení

1. třetina
04:38WPG2 minDmitry KulikovNedovolené bránění (Max Pacioretty)
09:35MTL2 minMichael McCarronHákování (Joel Armia)
19:08WPG2 minDmitry KulikovHrubost (Andrew Shaw)
2. třetina
02:23WPG2 minPatrik LainePodražení (Jordie Benn)
10:07WPG2 minBrendan LemieuxPříliš mnoho hráčů na ledě
14:24WPG2 minJosh MorrisseyKrosček (Alex Galchenyuk)
3. třetina
02:59MTL2 minJeff PetrySevření puku
05:33MTL2 minPaul ByronSekání (Kyle Connor)
prodloužení
01:54WPG2 minTyler MyersKrosček (Alex Galchenyuk)
03:07WPG10 minDustin ByfuglienOsobní trest

Přehled statistik brankářů

#JMÉNOEVPPSHTOTALSVPIMTOI
WPG37Connor Hellebuyck (prohra)31 - 333 - 311 - 1445 - 5090.00%063:03
WPG35Steve Mason
MTL35Al Montoya (výhra)15 - 161 - 13 - 619 - 2382.61%063:07
MTL39Charlie Lindgren

Legenda ke statistikám brankářů

Přehled statistik hráčů

#WPG Winnipeg JetsPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
26Blake WheelerPravé křídlo112-2031021-22:01
33Dustin ByfuglienObránce02201034220-23:52
9Andrew CoppCentr101+101011050%16:12
27Nikolaj EhlersLevé křídlo1010020010-16:29
29Patrik LainePravé křídlo1010273110-15:48
8Jacob TroubaObránce0110013210-22:22
13Brandon TanevLevé křídlo011+1024000-16:22
57Tyler MyersObránce011-1222010-20:28
5Dmitry KulikovObránce000-1401120-17:22
15Matt HendricksCentr000000200050%06:34
16Shawn MatthiasLevé křídlo000+1000000-16:08
18Bryan LittleCentr000000010159%17:16
39Tobias EnstromObránce0000001140-18:12
40Joel ArmiaPravé křídlo0000000101-08:52
44Josh MorrisseyObránce0000204110-19:59
48Brendan LemieuxLevé křídlo0000000000-04:39
55Mark ScheifeleCentr000-201003144%21:35
81Kyle ConnorLevé křídlo000-2010111-18:32

#MTL Montreal CanadiensPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
67Max PaciorettyLevé křídlo1230060001-20:13
65Andrew ShawPravé křídlo202004010063%17:41
6Shea WeberObránce022-1060110-29:08
14Tomas Plekanec czeCentr101+102000050%17:35
26Jeff PetryObránce101+1262220-23:27
11Brendan GallagherPravé křídlo011+1021000-18:42
27Alex GalchenyukLevé křídlo0110050100-18:43
92Jonathan DrouinCentr011003110231%21:56
8Jordie BennObránce000+1060000-19:15
17Torrey MitchellCentr000001000050%07:43
22Karl AlznerObránce000+2010110-20:52
24Phillip DanaultCentr000003100177%18:00
34Michael McCarronPravé křídlo000020000060%06:27
41Paul ByronLevé křídlo000+1222001-17:34
45Joe MorrowObránce0000002000-13:28
53Victor MeteObránce000-1010130-10:56
54Charles HudonLevé křídlo0000011000-07:59
62Artturi LehkonenLevé křídlo0000011001-17:14

Legenda ke statistikám hráčů

Hvězdy zápasu

1. Hvězda2. Hvězda3. Hvězda
Andrew Shaw
Andrew Shaw
G: 2, A: 0, P: 2
S: 4, +/-: 0
Connor Hellebuyck
Connor Hellebuyck
Zákroky: 45
Saves: 90.00%
Shea Weber
Shea Weber
G: 0, A: 2, P: 2
S: 6, +/-: -1

Přehled rozhodčích

Hlavní rozhodčíHlavní rozhodčíČárový rozhodčíČárový rozhodčí
Trevor Hanson
Trevor
Hanson

Ghislain Hebert
#49 - Ghislain
Hebert

Shandor Alphonso
Shandor
Alphonso

Brad Kovachik
#71 - Brad
Kovachik


Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
15501Winnipeg Jets WPG-MTL Montreal Canadiens341281335

Tipovali, že vyhraje Winnipeg Jets (-1)
abonentbelo26benourdilitdindaelektraemmett
funesgajdy38golohojancharlignac75jaryn
jeff73joe33juventus1kinghanskorikrko69kuba7
makermik848milan52milda18ondonpaul68pegas10
petepetrssonpixiesilvia7vilikwilly

Tipovali, že zápas skončí remízou (+3)
aveomarbaryberry65czabajinanaindian3lspa
maly.petkomilan66mojmir67packova.ivetputenka

Tipovali, že vyhraje Montreal Canadiens (-1)
detredwingfrancoahinaultjanzic68kerrymatys1979mtl
popelka

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
francoaindian3jarynjeff73joe33kuba7lspa
mik848paul68pegas10pixieputenkawilly

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
abonentbarybelo26benourberry65czabajdetredwing
dilitdindaelektraemmettfunesgajdy38hinault
hojancharljanzic68juventus1kerrykinghanskori
lacroixmakermaly.petkomatys1979milan52milda18mojmir67
mtlondonpackova.ivetpetepetrssonsilvia7vilik

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

NYINYI-WSHWSH3:1(1:0, 2:0, 0:1)Review
NYRNYR-DALDAL1:2s(0:0, 0:1, 1:0, 0:1)Review
PITPIT-COLCOL1:2(0:0, 0:0, 1:2)Review
DETDET-FLAFLA1:2p(1:0, 0:0, 0:1, 0:1)Review
WPGWPG-VANVAN5:1(1:1, 2:0, 2:0)Review
ANAANA-CARCAR3:2(1:1, 1:0, 1:1)Review

Přímé přenosy v TV

novasport1 13. 12. 2017 01:00
WSHWSH-COLCOL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 13. 12. 2017 04:00
VGKVGK-CARCAR04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
BUFBUF - OTTOTT51016215
NJDNJD - LAKLAK612121412
PHIPHI - TORTOR11119916
WSHWSH - COLCOL2920718
CBJCBJ - EDMEDM19841510
STLSTL - TBLTBL81571411
MINMIN - CGYCGY17851411
CHICHI - FLAFLA2641422
VGKVGK - CARCAR2236817

Narozeniny hráčů

12.12.White, Colin40 let
12.12.Moore, Mike33 let
12.12.NYILadd, Andrew32 let
12.12.Foucault, Kristopher27 let
12.12.BOSCzarnik, Austin25 let
12.12.Martel, Danick23 let
12.12.SJSLabanc, Kevin22 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

11.12.ANARitchie- horní část těla
11.12.VANBaertschi- čelist
11.12.PHILehtera- nemoc
11.12.WSHJohansson- kotník
11.12.NSHTurris- obličej
11.12.DALRoussel- loket
11.12.COLYakupov- nemoc
>> všechna zranění

Nejnovější komentáře

09.12.2017 22:28 - jurca - Proč jako nejdou rozkliknout hraci,tak jako vždy? [Hlavní diskuze]
04.12.2017 12:28 - shudy - dobrý den. Plánujete obnovit rubriku "začínající brankáři"? už přes týden v ní n... [Chat s NHLportal.cz]
01.12.2017 19:07 - Šimon Rogner - NHLportal.cz - Dobrý den, PIM značí počet trestných minut (penalty minutes), BKS počet zblokova... [Hlavní diskuze]
01.12.2017 11:34 - vsn - Ahoj, co prosím u hráčů znamená: PIM BKS GVA TKA FO děkuji... [Hlavní diskuze]