Winnipeg Jets - Montreal Canadiens (REVIEW)

previewreviewvideosestavy

(1. vzájemný zápas sezóny 2017/18)


Začátek zápasu: 05. 11. 2017 v 00:00 SEČ
Bell MTS Place
(diváků: 15321)
4 WPG po prodloužení

MTL 5

FINAL1. třetina2. třetina3. třetinaprodloužení
WPG1120
MTL1121
Po třetinách1:12:24:44:5

Počet střel1. třetina2. třetina3. třetinaprodloužení
WPG8483
MTL1716134
Po třetinách8:1712:3320:4623:50

STATISTIKY PIM PŘESILOVKY HITY BULY GVA TKA BKS
WPG223/32546.9%20512
MTL63/61153.1%768

Přehled gólů

1. třetina
10:44WPG1:0videoStř. příklepemPPG: Patrik Laine (6)A: Blake Wheeler (12)A: Dustin Byfuglien (8)
19:18MTL1:1videoTeč, DorážkaPPG: Andrew Shaw (2)A: Jonathan Drouin (8)A: Max Pacioretty (2)
2. třetina
02:55MTL1:2videoStř. zápěstímPPG: Andrew Shaw (3)A: Shea Weber (7)A: Max Pacioretty (3)
17:16WPG2:2videoStř. zápěstímG: Andrew Copp (2)A: Brandon Tanev (1)
3. třetina
04:25WPG3:2videoStř. zápěstímPPG: Nikolaj Ehlers (8)A: Tyler Myers (3)A: Jacob Trouba (5)
06:39WPG4:2videoStř. zápěstímPPG: Blake Wheeler (5)A: Dustin Byfuglien (9)
08:17MTL4:3videoStř. zápěstímG: Tomas Plekanec cze (3)A: Brendan Gallagher (5)
15:16MTL4:4videoStř. zápěstímG: Jeff Petry (2)
prodloužení
03:07MTL4:5videoStř. příklepemPPG: Max Pacioretty (5)A: Alex Galchenyuk (1)A: Shea Weber (8)

Přehled vyloučení

1. třetina
04:38WPG2 minDmitry KulikovNedovolené bránění (Max Pacioretty)
09:35MTL2 minMichael McCarronHákování (Joel Armia)
19:08WPG2 minDmitry KulikovHrubost (Andrew Shaw)
2. třetina
02:23WPG2 minPatrik LainePodražení (Jordie Benn)
10:07WPG2 minBrendan LemieuxPříliš mnoho hráčů na ledě
14:24WPG2 minJosh MorrisseyKrosček (Alex Galchenyuk)
3. třetina
02:59MTL2 minJeff PetrySevření puku
05:33MTL2 minPaul ByronSekání (Kyle Connor)
prodloužení
01:54WPG2 minTyler MyersKrosček (Alex Galchenyuk)
03:07WPG10 minDustin ByfuglienOsobní trest

Přehled statistik brankářů

#JMÉNOEVPPSHTOTALSVPIMTOI
WPG37Connor Hellebuyck (prohra)31 - 333 - 311 - 1445 - 5090.00%063:03
WPG35Steve Mason
MTL35Al Montoya (výhra)15 - 161 - 13 - 619 - 2382.61%063:07
MTL39Charlie Lindgren

Legenda ke statistikám brankářů

Přehled statistik hráčů

#WPG Winnipeg JetsPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
26Blake WheelerPravé křídlo112-2031021-22:01
33Dustin ByfuglienObránce02201034220-23:52
9Andrew CoppCentr101+101011050%16:12
27Nikolaj EhlersLevé křídlo1010020010-16:29
29Patrik LainePravé křídlo1010273110-15:48
8Jacob TroubaObránce0110013210-22:22
13Brandon TanevLevé křídlo011+1024000-16:22
57Tyler MyersObránce011-1222010-20:28
5Dmitry KulikovObránce000-1401120-17:22
15Matt HendricksCentr000000200050%06:34
16Shawn MatthiasLevé křídlo000+1000000-16:08
18Bryan LittleCentr000000010159%17:16
39Tobias EnstromObránce0000001140-18:12
40Joel ArmiaPravé křídlo0000000101-08:52
44Josh MorrisseyObránce0000204110-19:59
48Brendan LemieuxLevé křídlo0000000000-04:39
55Mark ScheifeleCentr000-201003144%21:35
81Kyle ConnorLevé křídlo000-2010111-18:32

#MTL Montreal CanadiensPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
67Max PaciorettyLevé křídlo1230060001-20:13
65Andrew ShawPravé křídlo202004010063%17:41
6Shea WeberObránce022-1060110-29:08
14Tomas Plekanec czeCentr101+102000050%17:35
26Jeff PetryObránce101+1262220-23:27
11Brendan GallagherPravé křídlo011+1021000-18:42
27Alex GalchenyukLevé křídlo0110050100-18:43
92Jonathan DrouinCentr011003110231%21:56
8Jordie BennObránce000+1060000-19:15
17Torrey MitchellCentr000001000050%07:43
22Karl AlznerObránce000+2010110-20:52
24Phillip DanaultCentr000003100177%18:00
34Michael McCarronPravé křídlo000020000060%06:27
41Paul ByronLevé křídlo000+1222001-17:34
45Joe MorrowObránce0000002000-13:28
53Victor MeteObránce000-1010130-10:56
54Charles HudonLevé křídlo0000011000-07:59
62Artturi LehkonenLevé křídlo0000011001-17:14

Legenda ke statistikám hráčů

Hvězdy zápasu

1. Hvězda2. Hvězda3. Hvězda
Andrew Shaw
Andrew Shaw
G: 2, A: 0, P: 2
S: 4, +/-: 0
Connor Hellebuyck
Connor Hellebuyck
Zákroky: 45
Saves: 90.00%
Shea Weber
Shea Weber
G: 0, A: 2, P: 2
S: 6, +/-: -1

Přehled rozhodčích

Hlavní rozhodčíHlavní rozhodčíČárový rozhodčíČárový rozhodčí
Trevor Hanson
Trevor
Hanson

Ghislain Hebert
#49 - Ghislain
Hebert

Shandor Alphonso
Shandor
Alphonso

Brad Kovachik
#71 - Brad
Kovachik


Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
15501Winnipeg Jets WPG-MTL Montreal Canadiens341281335

Tipovali, že vyhraje Winnipeg Jets (-1)
abonentbelo26benourdilitdindaelektraemmett
funesgajdy38golohojancharlignac75jaryn
jeff73joe33juventus1kinghanskorikrko69kuba7
makermik848milan52milda18ondonpaul68pegas10
petepetrssonpixiesilvia7vilikwilly

Tipovali, že zápas skončí remízou (+3)
aveomarbaryberry65czabajinanaindian3lspa
maly.petkomilan66mojmir67packova.ivetputenka

Tipovali, že vyhraje Montreal Canadiens (-1)
detredwingfrancoahinaultjanzic68kerrymatys1979mtl
popelka

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
francoaindian3jarynjeff73joe33kuba7lspa
mik848paul68pegas10pixieputenkawilly

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
abonentbarybelo26benourberry65czabajdetredwing
dilitdindaelektraemmettfunesgajdy38hinault
hojancharljanzic68juventus1kerrykinghanskori
lacroixmakermaly.petkomatys1979milan52milda18mojmir67
mtlondonpackova.ivetpetepetrssonsilvia7vilik

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

OTTOTT-PHIPHI1:2(1:2, -:-, -:-)17:59
CGYCGY-COLCOL22:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NJDNJD-NYINYI00:15(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-WPGWPG01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
TORTOR-BOSBOS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
MTLMTL-TBLTBL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DETDET-CARCAR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
FLAFLA-PITPIT01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
WSHWSH-BUFBUF01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CBJCBJ-CHICHI01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
ARIARI-ANAANA02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
LAKLAK-EDMEDM04:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 24. 02. 2018 20:00
OTTOTT-PHIPHI1:2(1:2, -:-, -:-)17:59
novasport1 25. 02. 2018 00:15
NJDNJD-NYINYI00:15(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 25. 02. 2018 04:00
LAKLAK-EDMEDM04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
CGYCGY - COLCOL401132027
NJDNJD - NYINYI261151025
DALDAL - WPGWPG251621816
TORTOR - BOSBOS102661322
MTLMTL - TBLTBL25362014
DETDET - CARCAR25116304
FLAFLA - PITPIT3733332
WSHWSH - BUFBUF40211223
CBJCBJ - CHICHI251162410
ARIARI - ANAANA3732268
LAKLAK - EDMEDM31932014
NSHNSH - STLSTL24101208
BUFBUF - BOSBOS22281511

Narozeniny hráčů

24.02.Vernon, Mike55 let
24.02.Savage, Brian47 let
24.02.Kovalev, Alexei45 let
24.02.Andersson, Jonas37 let
24.02.Wolski, Wojtek32 let
24.02.Erixon, Tim27 let
24.02.MTLDanault, Phillip25 let
24.02.Finn, Matthew24 let
24.02.DETBertuzzi, Tyler23 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

23.02.Blais- horní část těla
23.02.NYIQuine- dolní část těla
23.02.DETTatar- neznámé zranění
23.02.DETMantha- obličej
23.02.CARStaal- osobní důvody
23.02.Miller- horní část těla
22.02.NYRNash- neznámé zranění
>> všechna zranění

Nejnovější komentáře

19.02.2018 12:12 - NHLportal.cz - Dobrý den, dostáváme podklady přímo od vysílací stanice vždy na cca měsíc dopřed... [Chat s NHLportal.cz]
18.02.2018 16:40 - wyytech - Zdravím, chtěl bych se zeptat, jak přesné jsou informace v rubrice ´NHL v TV´ Za... [Chat s NHLportal.cz]
23.01.2018 19:27 - ulmik - Zdravim Tě, taky se přidavam web je super a semo tamo kouknu i na diskuze o NHL ... [Hlavní diskuze]
14.01.2018 16:57 - Šimon Rogner - NHLportal.cz - Dobrý den, členstvím v Klubu NHLportal získáte přístup ke klubovým článkům a tak... [Hlavní diskuze]