Buffalo Sabres - Minnesota Wild (REVIEW)

previewreviewvideosestavy

(1. vzájemný zápas sezóny 2017/18)


Začátek zápasu: 23. 11. 2017 v 01:00 SEČ
KeyBank Center
(diváků: 17418)
4 BUF

MIN 5

FINAL1. třetina2. třetina3. třetina
BUF121
MIN320
Po třetinách1:33:54:5

Počet střel1. třetina2. třetina3. třetina
BUF14119
MIN13145
Po třetinách14:1325:2734:32

STATISTIKY PIM PŘESILOVKY HITY BULY GVA TKA BKS
BUF60/31845.5%1557
MIN62/31154.5%7515

Přehled gólů

1. třetina
06:55BUF1:0videoStř. zápěstímG: Jack Eichel (6)A: Jason Pominville (8)A: Evander Kane (9)
08:59MIN1:1videoBekhendG: Tyler Ennis (4)A: Marcus Foligno (5)A: Charlie Coyle (3)
12:28MIN1:2videoStř. zápěstímG: Mikael Granlund (4)
14:28MIN1:3videoTeč, DorážkaPPG: Nino Niederreiter (7)A: Mikko Koivu (9)A: Ryan Suter (10)
2. třetina
02:01BUF2:3videoStř. zápěstímG: Jordan Nolan (1)A: Kyle Okposo (7)A: Jacob Josefson (1)
07:57MIN2:4videoStř. zápěstímG: Nino Niederreiter (8)A: Eric Staal (12)A: Jason Zucker (6)
15:56MIN2:5videoTeč, DorážkaPPG: Mikael Granlund (5)A: Mikko Koivu (10)A: Ryan Suter (11)
18:25BUF3:5videoStř. zápěstímG: Sam Reinhart (5)A: Jake McCabe (4)A: Johan Larsson (3)
3. třetina
13:55BUF4:5videoStř. zápěstímG: Jordan Nolan (2)A: Nathan Beaulieu (3)

Přehled vyloučení

1. třetina
14:00BUF2 minBenoit PouliotNapadení (Matt Dumba)
2. třetina
02:23MIN2 minMike ReillyDržení (Jack Eichel)
08:25MIN2 minMike ReillyHákování (Jack Eichel)
12:18BUF2 minJosh GorgesPodražení (Nino Niederreiter)
14:56BUF2 minNathan BeaulieuHrubost (Nino Niederreiter)
19:41MIN2 minJonas BrodinNedovolené bránění (Ryan O'Reilly)
3. třetina
žádná vyloučení

Přehled statistik brankářů

#JMÉNOEVPPSHTOTALSVPIMTOI
BUF40Robin Lehner (prohra)14 - 151 - 12 - 317 - 1989.47%038:48
BUF31Chad Johnson 10 - 120 - 00 - 110 - 1376.92%020:00
MIN40Devan Dubnyk (výhra)27 - 310 - 03 - 330 - 3488.24%060:00
MIN32Alex Stalock

Legenda ke statistikám brankářů

Přehled statistik hráčů

#BUF Buffalo SabresPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
17Jordan NolanCentr202+1021000-11:06
15Jack EichelCentr101+102004227%22:01
23Sam ReinhartCentr101004113050%18:53
9Evander KaneLevé křídlo011+103201033%23:38
10Jacob JosefsonCentr011+102000038%12:04
19Jake McCabeObránce0110033000-18:24
21Kyle OkposoPravé křídlo011+1021110100%19:24
22Johan LarssonCentr011000011075%07:21
29Jason PominvillePravé křídlo011+1040000100%17:32
82Nathan BeaulieuObránce011+1210120-18:49
4Josh GorgesObránce0000204000-13:59
6Marco ScandellaObránce000+2030000-24:07
28Zemgus GirgensonsCentr0000000100-06:32
41Justin FalkObránce0000014100-18:27
51Kyle CriscuoloCentr000-1010000-05:07
67Benoit PouliotLevé křídlo000-1211102-17:54
90Ryan O'ReillyCentr000-103100155%20:46
93Victor AntipinObránce000-1020010-21:40

#MIN Minnesota WildPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
22Nino NiederreiterPravé křídlo2020040001-16:38
64Mikael GranlundPravé křídlo2020061020-20:07
9Mikko KoivuCentr022+107000157%20:05
20Ryan SuterObránce0220020200-29:04
63Tyler EnnisLevé křídlo101+1031010-12:13
3Charlie CoyleCentr011002101077%15:33
12Eric StaalCentr011-104020138%17:17
16Jason ZuckerLevé křídlo0110001011-17:58
17Marcus FolignoLevé křídlo011+1002100-12:33
4Mike ReillyObránce000-2403100-08:26
7Matt CullenCentr000-200000050%09:03
10Chris StewartPravé křídlo000-1010010-06:57
23Gustav OlofssonObránce000-2010201-10:55
24Matt DumbaObránce000+1001000-23:23
25Jonas BrodinObránce000+1200200-22:15
26Daniel WinnikLevé křídlo0000010010-16:12
46Jared SpurgeonObránce0000000500-26:27
59Zack MitchellPravé křídlo000-2011000-08:54

Legenda ke statistikám hráčů

Hvězdy zápasu

1. Hvězda2. Hvězda3. Hvězda
Nino Niederreiter
Nino Niederreiter
G: 2, A: 0, P: 2
S: 4, +/-: 0
Mikael Granlund
Mikael Granlund
G: 2, A: 0, P: 2
S: 6, +/-: 0
Mikko Koivu
Mikko Koivu
G: 0, A: 2, P: 2
S: 7, +/-: +1

Přehled rozhodčích

Hlavní rozhodčíHlavní rozhodčíČárový rozhodčíČárový rozhodčí
Chris Rooney
#5 - Chris
Rooney

Graham Skilliter
Graham
Skilliter

Tim Nowak
#77 - Tim
Nowak

Kory Nagy
Kory
Nagy


Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
15618Buffalo Sabres BUF-MIN Minnesota Wild1116433819

Tipovali, že vyhraje Buffalo Sabres (-1)
barydave81janzic68kamzickykerrylspamaario16
milda18mojmir67tatuldaziguli

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
aveomarckkvvlkdilitfrancoagoloinanajeff73
jindrich73maly.petkomilan66popelkapospa93putenkarocky
silvia7willy

Tipovali, že vyhraje Minnesota Wild (+1.5)
alergiknajagrabelo26benourberry65detredwingdindaelektra
emmettfunesgajdy38hinaulthojanica62ignac75
indian3jarynjoe33jurcajuventus1kinghanskookyneek
krab88krko69kuba7matys1979maverick73mik848milan49
milan52mtlnirvanaczondisondonpackova.ivetpasta82
paul68pegas10petrssonpetterson76pixiethrashervilik
zouma

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
alergiknajagrabarybelo26berry65ckkvvlkdilitdinda
emmettfrancoagajdy38hojanica62indian3jaryn
jeff73jurcajuventus1kamzickykerrykookyneekkuba7
maario16maly.petkomatys1979maverick73milan49milan52milda18
mtlondisondonpackova.ivetpaul68putenkasilvia7
vilikwillyzouma

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
benourdave81detredwingelektrafuneshinaultjanzic68
jindrich73joe33krab88lspamik848mojmir67pasta82
pegas10petrssonpetterson76pixietatulda

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

NYINYI-WSHWSH3:1(1:0, 2:0, 0:1)Review
NYRNYR-DALDAL1:2s(0:0, 0:1, 1:0, 0:1)Review
PITPIT-COLCOL1:2(0:0, 0:0, 1:2)Review
DETDET-FLAFLA1:2p(1:0, 0:0, 0:1, 0:1)Review
WPGWPG-VANVAN5:1(1:1, 2:0, 2:0)Review
ANAANA-CARCAR3:2(1:1, 1:0, 1:1)Review

Přímé přenosy v TV

novasport1 13. 12. 2017 01:00
WSHWSH-COLCOL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 13. 12. 2017 04:00
VGKVGK-CARCAR04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
BUFBUF - OTTOTT51016215
NJDNJD - LAKLAK612121412
PHIPHI - TORTOR11119916
WSHWSH - COLCOL2920718
CBJCBJ - EDMEDM19841510
STLSTL - TBLTBL81571411
MINMIN - CGYCGY17851411
CHICHI - FLAFLA2641422
VGKVGK - CARCAR2236817

Narozeniny hráčů

12.12.White, Colin40 let
12.12.Moore, Mike33 let
12.12.NYILadd, Andrew32 let
12.12.Foucault, Kristopher27 let
12.12.BOSCzarnik, Austin25 let
12.12.Martel, Danick23 let
12.12.SJSLabanc, Kevin22 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

11.12.ANARitchie- horní část těla
11.12.VANBaertschi- čelist
11.12.PHILehtera- nemoc
11.12.WSHJohansson- kotník
11.12.NSHTurris- obličej
11.12.DALRoussel- loket
11.12.COLYakupov- nemoc
>> všechna zranění

Nejnovější komentáře

09.12.2017 22:28 - jurca - Proč jako nejdou rozkliknout hraci,tak jako vždy? [Hlavní diskuze]
04.12.2017 12:28 - shudy - dobrý den. Plánujete obnovit rubriku "začínající brankáři"? už přes týden v ní n... [Chat s NHLportal.cz]
01.12.2017 19:07 - Šimon Rogner - NHLportal.cz - Dobrý den, PIM značí počet trestných minut (penalty minutes), BKS počet zblokova... [Hlavní diskuze]
01.12.2017 11:34 - vsn - Ahoj, co prosím u hráčů znamená: PIM BKS GVA TKA FO děkuji... [Hlavní diskuze]