Buffalo Sabres - Minnesota Wild (REVIEW)

previewreviewvideosestavy

(1. vzájemný zápas sezóny 2017/18)


Začátek zápasu: 23. 11. 2017 v 01:00 SEČ
KeyBank Center
(diváků: 17418)
4 BUF

MIN 5

FINAL1. třetina2. třetina3. třetina
BUF121
MIN320
Po třetinách1:33:54:5

Počet střel1. třetina2. třetina3. třetina
BUF14119
MIN13145
Po třetinách14:1325:2734:32

STATISTIKY PIM PŘESILOVKY HITY BULY GVA TKA BKS
BUF60/31845.5%1557
MIN62/31154.5%7515

Přehled gólů

1. třetina
06:55BUF1:0videoStř. zápěstímG: Jack Eichel (6)A: Jason Pominville (8)A: Evander Kane (9)
08:59MIN1:1videoBekhendG: Tyler Ennis (4)A: Marcus Foligno (5)A: Charlie Coyle (3)
12:28MIN1:2videoStř. zápěstímG: Mikael Granlund (4)
14:28MIN1:3videoTeč, DorážkaPPG: Nino Niederreiter (7)A: Mikko Koivu (9)A: Ryan Suter (10)
2. třetina
02:01BUF2:3videoStř. zápěstímG: Jordan Nolan (1)A: Kyle Okposo (7)A: Jacob Josefson (1)
07:57MIN2:4videoStř. zápěstímG: Nino Niederreiter (8)A: Eric Staal (12)A: Jason Zucker (6)
15:56MIN2:5videoTeč, DorážkaPPG: Mikael Granlund (5)A: Mikko Koivu (10)A: Ryan Suter (11)
18:25BUF3:5videoStř. zápěstímG: Sam Reinhart (5)A: Jake McCabe (4)A: Johan Larsson (3)
3. třetina
13:55BUF4:5videoStř. zápěstímG: Jordan Nolan (2)A: Nathan Beaulieu (3)

Přehled vyloučení

1. třetina
14:00BUF2 minBenoit PouliotNapadení (Matt Dumba)
2. třetina
02:23MIN2 minMike ReillyDržení (Jack Eichel)
08:25MIN2 minMike ReillyHákování (Jack Eichel)
12:18BUF2 minJosh GorgesPodražení (Nino Niederreiter)
14:56BUF2 minNathan BeaulieuHrubost (Nino Niederreiter)
19:41MIN2 minJonas BrodinNedovolené bránění (Ryan O'Reilly)
3. třetina
žádná vyloučení

Přehled statistik brankářů

#JMÉNOEVPPSHTOTALSVPIMTOI
BUF40Robin Lehner (prohra)14 - 151 - 12 - 317 - 1989.47%038:48
BUF31Chad Johnson 10 - 120 - 00 - 110 - 1376.92%020:00
MIN40Devan Dubnyk (výhra)27 - 310 - 03 - 330 - 3488.24%060:00
MIN32Alex Stalock

Legenda ke statistikám brankářů

Přehled statistik hráčů

#BUF Buffalo SabresPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
17Jordan NolanCentr202+1021000-11:06
15Jack EichelCentr101+102004227%22:01
23Sam ReinhartCentr101004113050%18:53
9Evander KaneLevé křídlo011+103201033%23:38
10Jacob JosefsonCentr011+102000038%12:04
19Jake McCabeObránce0110033000-18:24
21Kyle OkposoPravé křídlo011+1021110100%19:24
22Johan LarssonCentr011000011075%07:21
29Jason PominvillePravé křídlo011+1040000100%17:32
82Nathan BeaulieuObránce011+1210120-18:49
4Josh GorgesObránce0000204000-13:59
6Marco ScandellaObránce000+2030000-24:07
28Zemgus GirgensonsCentr0000000100-06:32
41Justin FalkObránce0000014100-18:27
51Kyle CriscuoloCentr000-1010000-05:07
67Benoit PouliotLevé křídlo000-1211102-17:54
90Ryan O'ReillyCentr000-103100155%20:46
93Victor AntipinObránce000-1020010-21:40

#MIN Minnesota WildPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
22Nino NiederreiterPravé křídlo2020040001-16:38
64Mikael GranlundPravé křídlo2020061020-20:07
9Mikko KoivuCentr022+107000157%20:05
20Ryan SuterObránce0220020200-29:04
63Tyler EnnisLevé křídlo101+1031010-12:13
3Charlie CoyleCentr011002101077%15:33
12Eric StaalCentr011-104020138%17:17
16Jason ZuckerLevé křídlo0110001011-17:58
17Marcus FolignoLevé křídlo011+1002100-12:33
4Mike ReillyObránce000-2403100-08:26
7Matt CullenCentr000-200000050%09:03
10Chris StewartPravé křídlo000-1010010-06:57
23Gustav OlofssonObránce000-2010201-10:55
24Matt DumbaObránce000+1001000-23:23
25Jonas BrodinObránce000+1200200-22:15
26Daniel WinnikLevé křídlo0000010010-16:12
46Jared SpurgeonObránce0000000500-26:27
59Zack MitchellPravé křídlo000-2011000-08:54

Legenda ke statistikám hráčů

Hvězdy zápasu

1. Hvězda2. Hvězda3. Hvězda
Nino Niederreiter
Nino Niederreiter
G: 2, A: 0, P: 2
S: 4, +/-: 0
Mikael Granlund
Mikael Granlund
G: 2, A: 0, P: 2
S: 6, +/-: 0
Mikko Koivu
Mikko Koivu
G: 0, A: 2, P: 2
S: 7, +/-: +1

Přehled rozhodčích

Hlavní rozhodčíHlavní rozhodčíČárový rozhodčíČárový rozhodčí
Chris Rooney
#5 - Chris
Rooney

Graham Skilliter
Graham
Skilliter

Tim Nowak
#77 - Tim
Nowak

Kory Nagy
Kory
Nagy


Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
15618Buffalo Sabres BUF-MIN Minnesota Wild1116433819

Tipovali, že vyhraje Buffalo Sabres (-1)
barydave81janzic68kamzickykerrylspamaario16
milda18mojmir67tatuldaziguli

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
aveomarckkvvlkdilitfrancoagoloinanajeff73
jindrich73maly.petkomilan66popelkapospa93putenkarocky
silvia7willy

Tipovali, že vyhraje Minnesota Wild (+1.5)
alergiknajagrabelo26benourberry65detredwingdindaelektra
emmettfunesgajdy38hinaulthojanica62ignac75
indian3jarynjoe33jurcajuventus1kinghanskookyneek
krab88krko69kuba7matys1979maverick73mik848milan49
milan52mtlnirvanaczondisondonpackova.ivetpasta82
paul68pegas10petrssonpetterson76pixiethrashervilik
zouma

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
alergiknajagrabarybelo26berry65ckkvvlkdilitdinda
emmettfrancoagajdy38hojanica62indian3jaryn
jeff73jurcajuventus1kamzickykerrykookyneekkuba7
maario16maly.petkomatys1979maverick73milan49milan52milda18
mtlondisondonpackova.ivetpaul68putenkasilvia7
vilikwillyzouma

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
benourdave81detredwingelektrafuneshinaultjanzic68
jindrich73joe33krab88lspamik848mojmir67pasta82
pegas10petrssonpetterson76pixietatulda

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

OTTOTT-PHIPHI1:2(1:2, -:-, -:-)12:56
CGYCGY-COLCOL22:00(-:-, -:-, -:-)Preview
NJDNJD-NYINYI00:15(-:-, -:-, -:-)Preview
DALDAL-WPGWPG01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
TORTOR-BOSBOS01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
MTLMTL-TBLTBL01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
DETDET-CARCAR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
FLAFLA-PITPIT01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
WSHWSH-BUFBUF01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CBJCBJ-CHICHI01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
ARIARI-ANAANA02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
LAKLAK-EDMEDM04:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 24. 02. 2018 20:00
OTTOTT-PHIPHI1:2(1:2, -:-, -:-)12:56
novasport1 25. 02. 2018 00:15
NJDNJD-NYINYI00:15(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 25. 02. 2018 04:00
LAKLAK-EDMEDM04:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
CGYCGY - COLCOL401132027
NJDNJD - NYINYI261151025
DALDAL - WPGWPG251621816
TORTOR - BOSBOS102661322
MTLMTL - TBLTBL25362014
DETDET - CARCAR25116304
FLAFLA - PITPIT3733332
WSHWSH - BUFBUF40211223
CBJCBJ - CHICHI251162410
ARIARI - ANAANA3732268
LAKLAK - EDMEDM31932014
NSHNSH - STLSTL24101208
BUFBUF - BOSBOS22281511

Narozeniny hráčů

24.02.Vernon, Mike55 let
24.02.Savage, Brian47 let
24.02.Kovalev, Alexei45 let
24.02.Andersson, Jonas37 let
24.02.Wolski, Wojtek32 let
24.02.Erixon, Tim27 let
24.02.MTLDanault, Phillip25 let
24.02.Finn, Matthew24 let
24.02.DETBertuzzi, Tyler23 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

23.02.Blais- horní část těla
23.02.NYIQuine- dolní část těla
23.02.DETTatar- neznámé zranění
23.02.DETMantha- obličej
23.02.CARStaal- osobní důvody
23.02.Miller- horní část těla
22.02.NYRNash- neznámé zranění
>> všechna zranění

Nejnovější komentáře

19.02.2018 12:12 - NHLportal.cz - Dobrý den, dostáváme podklady přímo od vysílací stanice vždy na cca měsíc dopřed... [Chat s NHLportal.cz]
18.02.2018 16:40 - wyytech - Zdravím, chtěl bych se zeptat, jak přesné jsou informace v rubrice ´NHL v TV´ Za... [Chat s NHLportal.cz]
23.01.2018 19:27 - ulmik - Zdravim Tě, taky se přidavam web je super a semo tamo kouknu i na diskuze o NHL ... [Hlavní diskuze]
14.01.2018 16:57 - Šimon Rogner - NHLportal.cz - Dobrý den, členstvím v Klubu NHLportal získáte přístup ke klubovým článkům a tak... [Hlavní diskuze]