Buffalo Sabres - Minnesota Wild (REVIEW)

previewreviewvideosestavy

(1. vzájemný zápas sezóny 2017/18)


Začátek zápasu: 23. 11. 2017 v 01:00 SEČ
KeyBank Center
(diváků: 17418)
4 BUF

MIN 5

FINAL1. třetina2. třetina3. třetina
BUF121
MIN320
Po třetinách1:33:54:5

Počet střel1. třetina2. třetina3. třetina
BUF14119
MIN13145
Po třetinách14:1325:2734:32

STATISTIKY PIM PŘESILOVKY HITY BULY GVA TKA BKS
BUF60/31845.5%1557
MIN62/31154.5%7515

Přehled gólů

1. třetina
06:55BUF1:0videoStř. zápěstímG: Jack Eichel (6)A: Jason Pominville (8)A: Evander Kane (9)
08:59MIN1:1videoBekhendG: Tyler Ennis (4)A: Marcus Foligno (5)A: Charlie Coyle (3)
12:28MIN1:2videoStř. zápěstímG: Mikael Granlund (4)
14:28MIN1:3videoTeč, DorážkaPPG: Nino Niederreiter (7)A: Mikko Koivu (9)A: Ryan Suter (10)
2. třetina
02:01BUF2:3videoStř. zápěstímG: Jordan Nolan (1)A: Kyle Okposo (7)A: Jacob Josefson (1)
07:57MIN2:4videoStř. zápěstímG: Nino Niederreiter (8)A: Eric Staal (12)A: Jason Zucker (6)
15:56MIN2:5videoTeč, DorážkaPPG: Mikael Granlund (5)A: Mikko Koivu (10)A: Ryan Suter (11)
18:25BUF3:5videoStř. zápěstímG: Sam Reinhart (5)A: Jake McCabe (4)A: Johan Larsson (3)
3. třetina
13:55BUF4:5videoStř. zápěstímG: Jordan Nolan (2)A: Nathan Beaulieu (3)

Přehled vyloučení

1. třetina
14:00BUF2 minBenoit PouliotNapadení (Matt Dumba)
2. třetina
02:23MIN2 minMike ReillyDržení (Jack Eichel)
08:25MIN2 minMike ReillyHákování (Jack Eichel)
12:18BUF2 minJosh GorgesPodražení (Nino Niederreiter)
14:56BUF2 minNathan BeaulieuHrubost (Nino Niederreiter)
19:41MIN2 minJonas BrodinNedovolené bránění (Ryan O'Reilly)
3. třetina
žádná vyloučení

Přehled statistik brankářů

#JMÉNOEVPPSHTOTALSVPIMTOI
BUF40Robin Lehner (prohra)14 - 151 - 12 - 317 - 1989.47%038:48
BUF31Chad Johnson 10 - 120 - 00 - 110 - 1376.92%020:00
MIN40Devan Dubnyk (výhra)27 - 310 - 03 - 330 - 3488.24%060:00
MIN32Alex Stalock

Legenda ke statistikám brankářů

Přehled statistik hráčů

#BUF Buffalo SabresPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
17Jordan NolanCentr202+1021000-11:06
15Jack EichelCentr101+102004227%22:01
23Sam ReinhartCentr101004113050%18:53
9Evander KaneLevé křídlo011+103201033%23:38
10Jacob JosefsonCentr011+102000038%12:04
19Jake McCabeObránce0110033000-18:24
21Kyle OkposoPravé křídlo011+1021110100%19:24
22Johan LarssonCentr011000011075%07:21
29Jason PominvillePravé křídlo011+1040000100%17:32
82Nathan BeaulieuObránce011+1210120-18:49
4Josh GorgesObránce0000204000-13:59
6Marco ScandellaObránce000+2030000-24:07
28Zemgus GirgensonsCentr0000000100-06:32
41Justin FalkObránce0000014100-18:27
51Kyle CriscuoloCentr000-1010000-05:07
67Benoit PouliotLevé křídlo000-1211102-17:54
90Ryan O'ReillyCentr000-103100155%20:46
93Victor AntipinObránce000-1020010-21:40

#MIN Minnesota WildPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
22Nino NiederreiterPravé křídlo2020040001-16:38
64Mikael GranlundPravé křídlo2020061020-20:07
9Mikko KoivuCentr022+107000157%20:05
20Ryan SuterObránce0220020200-29:04
63Tyler EnnisLevé křídlo101+1031010-12:13
3Charlie CoyleCentr011002101077%15:33
12Eric StaalCentr011-104020138%17:17
16Jason ZuckerLevé křídlo0110001011-17:58
17Marcus FolignoLevé křídlo011+1002100-12:33
4Mike ReillyObránce000-2403100-08:26
7Matt CullenCentr000-200000050%09:03
10Chris StewartPravé křídlo000-1010010-06:57
23Gustav OlofssonObránce000-2010201-10:55
24Matt DumbaObránce000+1001000-23:23
25Jonas BrodinObránce000+1200200-22:15
26Daniel WinnikLevé křídlo0000010010-16:12
46Jared SpurgeonObránce0000000500-26:27
59Zack MitchellPravé křídlo000-2011000-08:54

Legenda ke statistikám hráčů

Hvězdy zápasu

1. Hvězda2. Hvězda3. Hvězda
Nino Niederreiter
Nino Niederreiter
G: 2, A: 0, P: 2
S: 4, +/-: 0
Mikael Granlund
Mikael Granlund
G: 2, A: 0, P: 2
S: 6, +/-: 0
Mikko Koivu
Mikko Koivu
G: 0, A: 2, P: 2
S: 7, +/-: +1

Přehled rozhodčích

Hlavní rozhodčíHlavní rozhodčíČárový rozhodčíČárový rozhodčí
Chris Rooney
#5 - Chris
Rooney

Graham Skilliter
Graham
Skilliter

Tim Nowak
#77 - Tim
Nowak

Kory Nagy
Kory
Nagy


Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
15618Buffalo Sabres BUF-MIN Minnesota Wild1116433819

Tipovali, že vyhraje Buffalo Sabres (-1)
barydave81janzic68kamzickykerrylspamaario16
milda18mojmir67tatuldaziguli

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
aveomarckkvvlkdilitfrancoagoloinanajeff73
jindrich73maly.petkomilan66popelkapospa93putenkarocky
silvia7willy

Tipovali, že vyhraje Minnesota Wild (+1.5)
alergiknajagrabelo26benourberry65detredwingdindaelektra
emmettfunesgajdy38hinaulthojanica62ignac75
indian3jarynjoe33jurcajuventus1kinghanskookyneek
krab88krko69kuba7matys1979maverick73mik848milan49
milan52mtlnirvanaczondisondonpackova.ivetpasta82
paul68pegas10petrssonpetterson76pixiethrashervilik
zouma

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (-1)
alergiknajagrabarybelo26berry65ckkvvlkdilitdinda
emmettfrancoagajdy38hojanica62indian3jaryn
jeff73jurcajuventus1kamzickykerrykookyneekkuba7
maario16maly.petkomatys1979maverick73milan49milan52milda18
mtlondisondonpackova.ivetpaul68putenkasilvia7
vilikwillyzouma

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (+1)
benourdave81detredwingelektrafuneshinaultjanzic68
jindrich73joe33krab88lspamik848mojmir67pasta82
pegas10petrssonpetterson76pixietatulda

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

BUFBUF-NYRNYR01:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CARCAR-EDMEDM01:30(-:-, -:-, -:-)Preview
MINMIN-NJDNJD02:30(-:-, -:-, -:-)Preview
ANAANA-BOSBOS04:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
BUFBUF - NYRNYR241582021
CARCAR - EDMEDM35751725
MINMIN - NJDNJD41702020
ANAANA - BOSBOS55382316
PHIPHI - DETDET3273726
PITPIT - CGYCGY2696926
COLCOL - STLSTL1212161025
ARIARI - TORTOR00202
WPGWPG - OTTOTT20002
TBLTBL - MTLMTL20002
NYINYI - EDMEDM10102
CARCAR - DALDAL10120
CHICHI - CBJCBJ01120
VGKVGK - NSHNSH10111
SJSSJS - VANVAN20011
LAKLAK - BOSBOS00220
PITPIT - NYRNYR20002
MINMIN - STLSTL02020

Narozeniny hráčů

16.02.Mowers, Mark45 let
16.02.Murray, Marty44 let
16.02.Forbes, Colin43 let
16.02.Betts, Blair39 let
16.02.Yakubov, Mikhail37 let
16.02.Ruutu, Tuomo36 let
16.02.O'Brien, Doug35 let
16.02.Nilstorp, Cristopher35 let
16.02.Bourdon, Lucnedožitých 32 let
16.02.Oberg, Evan31 let
16.02.ANAHolzer, Korbinian31 let
16.02.ANALiambas, Mike30 let
16.02.Greenway, Jordan22 let
16.02.Tippett, Owen20 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

18.01.STLPerron- horní část těla
18.01.SJSKarlsson- nespecifikováno
17.01.NSHRinaldo- nespecifikováno
14.01.NJDNoesen- dolní část těla
13.01.NYRClaesson- rameno
12.01.PHINeuvirth- dolní část těla
09.01.CHICrawford- horní část těla
>> všechna zranění

Nejnovější komentáře

17.01.2019 09:02 - kinghans - Zajímavé čtení, pane redaktor :-) [Článek: Statistika nuda je, má však cenné údaje?]
19.12.2018 08:27 - Tomáš David - NHLportal.cz - Dobrý den, omlouváme se za nízkou aktivitu v posledních 3-4 dnech, v nejbližšíc... [Hlavní diskuze]
18.12.2018 19:28 - jjaarroo - preferoval by som viacej zaujímavých článkov, rád tu chodím, rád si prečítam ale... [Hlavní diskuze]
06.12.2018 17:28 - Tomáš David - NHLportal.cz - Vážený fanoušku, velmi děkujeme za Váš zájem o náš článek a započatou diskuzi. ... [Článek: Jak se bude jmenovat? Kdy bude hrát? Vše potřebné o klubu ze Seattlu!]