St. Louis Blues - Montreal Canadiens (REVIEW)

previewreviewvideosestavy

(2. vzájemný zápas sezóny 2018/19)


Začátek zápasu: 11. 01. 2019 v 02:00 SEČ
Enterprise Center
(diváků: 17839)
4 STL

MTL 1

FINAL1. třetina2. třetina3. třetina
STL211
MTL010
Po třetinách2:03:14:1

Počet střel1. třetina2. třetina3. třetina
STL91011
MTL10811
Po třetinách9:1019:1830:29

STATISTIKY PIM PŘESILOVKY HITY BULY GVA TKA BKS
STL141/51166.1%51217
MTL121/62033.9%777

Přehled gólů

1. třetina
01:56STL1:0videoStř. zápěstímPPG: Robert Thomas (5)A: Ryan O'Reilly (25)A: Vladimir Tarasenko (13)
16:24STL2:0videoStř. zápěstímSHG: Oskar Sundqvist (8)A: Ryan O'Reilly (26)A: Carl Gunnarsson (3)
2. třetina
06:04STL3:0videoStř. zápěstímG: Jay Bouwmeester (2)A: Robby Fabbri (3)A: David Perron (16)
09:02MTL3:1videoStř. zápěstímPPG: Brendan Gallagher (17)A: Jesperi Kotkaniemi (17)A: Jeff Petry (22)
3. třetina
09:19STL4:1videoStř. zápěstímG: Sammy Blais (1)A: Oskar Sundqvist (4)A: Alex Pietrangelo (11)

Přehled vyloučení

1. třetina
01:14MTL2 minShea WeberHra vysokou holí (David Perron)
11:10MTL2 minPhillip DanaultDržení (Carl Gunnarsson)
13:41STL2 minJoel EdmundsonHákování (Joel Armia)
16:14STL2 minJay BouwmeesterHákování (Jordie Benn)
2. třetina
07:34STL2 minRobby FabbriSekání (Kenny Agostino)
10:25MTL2 minJordie BennSekání (Ryan O'Reilly)
3. třetina
02:32MTL2 minArtturi LehkonenSekání (Jaden Schwartz)
03:02STL2 minZachary SanfordHákování (Jordie Benn)
13:07STL2 minRobert BortuzzoPodražení (Max Domi)
13:55STL2 minJoel EdmundsonSekání (Jonathan Drouin)
15:37MTL2 minJesperi KotkaniemiDržení hole (Colton Parayko)
18:41STL2 minDavid PerronHrubost (Max Domi)
18:41MTL2 minMax DomiHrubost (David Perron)

Přehled statistik brankářů

#JMÉNOEVPPSHTOTALSVPIMTOI
STL50Jordan Binnington (výhra)19 - 192 - 27 - 828 - 2996.55%060:00
STL34Jake Allen
MTL31Carey Price (prohra)16 - 180 - 110 - 1126 - 3086.67%059:56
MTL37Antti Niemi

Legenda ke statistikám brankářů

Přehled statistik hráčů

#STL St. Louis BluesPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
70Oskar SundqvistCentr112+202000160%19:02
90Ryan O'ReillyCentr022+205000479%20:47
9Sammy BlaisLevé křídlo101+1012201-07:31
18Robert ThomasCentr1010020000100%01:55
19Jay BouwmeesterObránce101+1210101-19:09
4Carl GunnarssonObránce011+1011200-16:37
15Robby FabbriCentr011+1210000-14:18
27Alex PietrangeloObránce011+1010010-21:27
57David PerronLevé křídlo011+1240000-17:20
91Vladimir TarasenkoPravé křídlo0110030201-18:27
6Joel EdmundsonObránce000+1412310-17:02
10Brayden SchennCentr000002010041%17:11
12Zachary SanfordLevé křídlo000+1200301100%17:17
17Jaden SchwartzLevé křídlo0000031011-18:38
41Robert BortuzzoObránce000+1222000-17:00
49Ivan BarbashevCentr000000000171%13:52
55Colton ParaykoObránce000+1010301-23:16
62Mackenzie MacEachernLevé křídlo0000003000-06:24

#MTL Montreal CanadiensPOZICEGAPTS+/-PIMSHITSBKSGVATKAFOTOI
11Brendan GallagherPravé křídlo1010061000-15:18
15Jesperi KotkaniemiCentr011021001023%15:00
26Jeff PetryObránce011-1012030-24:57
6Shea WeberObránce000-2203000-23:46
8Jordie BennObránce000-1202101-14:39
13Max DomiCentr000-221311025%17:29
17Brett KulakObránce0000030100-15:11
20Nicolas DeslauriersLevé křídlo000-1022000-09:10
24Phillip DanaultCentr000023100242%14:59
27Karl AlznerObránce000-1010100-14:58
40Joel ArmiaPravé křídlo000-2011000-17:20
41Paul ByronLevé křídlo0000000110-16:25
43Michael ChaputCentr000-101010033%13:25
47Kenny AgostinoLevé křídlo000-1003001-11:44
53Victor MeteObránce0000010110-18:43
62Artturi LehkonenLevé křídlo000-1220001-14:42
90Tomas Tatar svkLevé křídlo000-1030002-16:22
92Jonathan DrouinLevé křídlo000-103200060%15:55

Legenda ke statistikám hráčů

Hvězdy zápasu

1. Hvězda2. Hvězda3. Hvězda
Jordan Binnington
Jordan Binnington
Zákroky: 28
Saves: 96.55%
Oskar Sundqvist
Oskar Sundqvist
G: 1, A: 1, P: 2
S: 2, +/-: +2
Jay Bouwmeester
Jay Bouwmeester
G: 1, A: 0, P: 1
S: 1, +/-: +1

Přehled rozhodčích

Hlavní rozhodčíHlavní rozhodčíČárový rozhodčíČárový rozhodčí
Jean Hebert
#43 - Jean
Hebert

Corey Syvret
Corey
Syvret

Derek Nansen
#70 - Derek
Nansen

Tim Nowak
#77 - Tim
Nowak


Statistika tipů na tento zápas

Č.Domácí-HostéDomácíRemízaHostéMéněVíce
17331St. Louis Blues STL-MTL Montreal Canadiens2418133117

Tipovali, že vyhraje St. Louis Blues (+1.5)
abonentbenourburneyckkvvlkdave81forward01gasst
charljarynjuventus1lukopoulosmarim.beranekmilan49
milan52milan66moogondisondonpasta82pete
popelkaskkrivantatulda

Tipovali, že zápas skončí remízou (-1)
barsa14desspidilitfrancoahojancharlie75joe33
kinghanslkwfahrerlukas.tombmaly.petkomatys1979mik848packova.ivet
paul68petterson76richisilvia7

Tipovali, že vyhraje Montreal Canadiens (-1)
dindafihefunesgolohromeica62ignac75
kerrymachymtlondr0idpetrssonrichkob

Tipovali, že padne míň než 5.5 gólu (+1)
barsa14ckkvvlkdave81dilitdindafrancoafunes
gassthojanhromejarynjuventus1kinghanslukas.tomb
lukopoulosmachymaly.petkomarimatys1979m.beranekmik848
milan52ondisondonondr0idpackova.ivetpasta82paul68
petterson76richisilvia7

Tipovali, že padne víc než 5.5 gólu (-1)
abonentbenourburneyfiheforward01charlcharlie75
ica62kerrykorimilan49moogmtlpetrsson
richkobskkrivantatulda

Uživatelské menu

Vyhledávání

Hledaný výraz:

LiveScore

WSHWSH-CARCAR00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
CBJCBJ-NYINYI00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
MTLMTL-FLAFLA00:30(-:-, -:-, -:-)Preview
OTTOTT-BUFBUF00:30(-:-, -:-, -:-)Preview
EDMEDM-LAKLAK02:00(-:-, -:-, -:-)Preview
VANVAN-ANAANA03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
ARIARI-CHICHI03:00(-:-, -:-, -:-)Preview

Přímé přenosy v TV

novasport1 27. 03. 2019 00:00
WSHWSH-CARCAR00:00(-:-, -:-, -:-)Preview
novasport1 27. 03. 2019 03:00
VANVAN-ANAANA03:00(-:-, -:-, -:-)Preview
>> další přenosy NHL v TV

Nejtipovanější zápasy

Domácí Hosté   1 X 2 M V
WSHWSH - CARCAR1763913
CBJCBJ - NYINYI1844166
MTLMTL - FLAFLA2330814
OTTOTT - BUFBUF11212157
EDMEDM - LAKLAK2132814
VANVAN - ANAANA1493157
ARIARI - CHICHI1097517

Narozeniny hráčů

26.03.Richardson, Luke50 let
26.03.Peca, Michael45 let
26.03.Janik, Doug39 let
26.03.Barch, Krystofer39 let
26.03.DETHoward, Jimmy35 let
26.03.Moore, Greg35 let
26.03.Lee, Brian32 let
26.03.Mayorov, Maksim30 let
26.03.Simpson, Kent27 let
26.03.CHIMurphy, Connor26 let
26.03.PITCorrado, Frank26 let
26.03.CBJHannikainen, Markus26 let
26.03.NYRSkjei, Brady25 let
26.03.CARSvechnikov, Andrei19 let

Aktuální přestupy

Aktuální zranění

26.03.BUFBogosian- dolní část těla
26.03.BOSMoore- horní část těla
24.03.COLRantanen- nespecifikováno
24.03.ANAGetzlaf- horní část těla
24.03.ANARitchie- horní část těla
24.03.BOSKuraly- zlomenina ruky
22.03.NYRKreider- dolní část těla
>> všechna zranění

Nejnovější komentáře

26.02.2019 20:51 - NHLportal.cz - Dobrý večer, bohužel není v našich silách nahrazovat nebo konkurovat Wikipedii. ... [Chat s NHLportal.cz]
26.02.2019 11:02 - Tomáš David - NHLportal.cz - Vážený fanoušku, mrzí nás, že nejste v letošním ročníku spokojený. O problémech... [Hlavní diskuze]
25.02.2019 21:35 - moog - Dobrý den, nenašel jsem ve statistikách Billa Ranforda... https://cs.wikipedia.o... [Chat s NHLportal.cz]
22.02.2019 22:50 - ctuto - Letošní rok je zatím nejhorší, co sleduji tento server. Chybí aktualizace spoust... [Hlavní diskuze]